- чоловіки [ правити | правити код ]
- жінки [ правити | правити код ]
- чоловіки [ правити | правити код ]
- жінки [ правити | правити код ]
- чоловіки [ правити | правити код ]
- Група A [ правити | правити код ]
- Група B [ правити | правити код ]
- Класифікаційні матчі [ правити | правити код ]
- За 11-е місце [ правити | правити код ]
- За 9-е місце [ правити | правити код ]
- Плей-офф [ правити | правити код ]
- Півфінал за 5-8-е місця [ правити | правити код ]
- Півфінал за 1-4-е місця [ правити | правити код ]
- Матч за 7-е місце [ правити | правити код ]
- Матч за 5-е місце [ правити | правити код ]
- Матч за 3-е місце [ правити | правити код ]
- фінал [ правити | правити код ]
- Індивідуальні призи [ правити | правити код ]
- Попередній етап [ правити | правити код ]
- Група B [ правити | правити код ]
- Матч за 7-е місце [ правити | правити код ]
- Плей-офф [ правити | правити код ]
- Матч за 5-е місце [ правити | правити код ]
- півфінал [ правити | правити код ]
- Матч за 3-е місце [ правити | правити код ]
- фінал [ правити | правити код ]
- Індивідуальні призи [ правити | правити код ]
- чоловіки [ правити | правити код ]
- призери [ правити | правити код ]
- жінки [ правити | правити код ]
змагання з волейболу на Іграх XXV Олімпіади проходили з 26 липня по 9 серпня 1992 року в Барселоні ( Іспанія ) За участю 12 чоловічих і 8 жіночих національних збірних команд. Було розіграно 2 комплекти нагород. Чемпіонські титули вперше в своїй історії виграли у чоловіків збірна Бразилії , у жінок - збірна Куби .
чоловіки [ правити | правити код ]
Іспанія- країна-організатор; США - олімпійський чемпіон 1988 року ; Куба - переможець Кубка світу-+1989 ; Італія - чемпіон світу 1990 року ; СНД [1] , Японія , Канада , Бразилія , Алжир - за підсумками континентальних чемпіонатів 1991 року; Південна Корея - за підсумками Кубка світу-+1991 (Найкраща команда з не мали олімпійської кваліфікації); Франція , Нідерланди - за підсумками кваліфікації.
жінки [ правити | правити код ]
Іспанія- країна-організатор; СНД - за підсумками чемпіонату світу 1990 року (Замість збірної СРСР); Нідерланди , Китай , Куба , Бразилія - за підсумками континентальних чемпіонатів 1991 року; США - за підсумками Кубка світу-+1991 (Найкраща команда з не мали олімпійської кваліфікації); Японія - замість африканської команди.
чоловіки [ правити | правити код ]
12 команд-учасниць турніру на попередньому етапі були розбиті на дві групи. 8 команд (по чотири кращі з кожної групи) вийшли в плей-офф, де по системі з вибуванням визначили підсумкові місця. 9-10-е і 11-12-е місця розіграли команди, що зайняли в попередніх групах відповідно 5-е і 6-е місця.
жінки [ правити | правити код ]
8 команд-учасниць турніру на попередньому етапі були розбиті на дві групи. Переможці груп безпосередньо виходять до півфіналу плей-офф. Команди, що зайняли в групах 2-е і 3-е місця, утворюють 2 пари чвертьфіналу, переможці в яких також виходять до півфіналу. 5-6-е місця розіграли команди, що програли у чвертьфіналі. Підсумкові 7-8-е місця розіграли гірші команди груп.
чоловіки [ правити | правити код ]
Попередній етап [ правити | правити код ]
Група A [ правити | правити код ]
26 липня: Японія - США 3: 1 (8:15, 15:11, 15:10, 15:13); Італія - Франція 3: 1 (9:15, 15: 5, 15: 8, 15: 2); Іспанія - Канада 3: 2 (13:15, 15: 7, 9:15, 15:12, 15:13). 28 липня : США - Канада 3: 2 (15:12, 15:12, 10:15 11:15, 16:14); Франція - Японія 3: 2 (15: 8, 9:15, 15:11, 10:15 15: 9); Італія - Іспанія 3: 0 (16:14 15: 6, 15: 7). 30 липня : Італія - Японія 3: 0 (15:13, 15: 7, 17:15); Канада - Франція 3: 0 (15: 7, 15: 8, 15: 6); США - Іспанія 3: 2 (15: 6, 14:16, 12:15, 15:10, 15:11). 1 серпня : Іспанія - Японія 3: 2 (15: 8. 5:15, 15:17, 15: 7, 15:13); Італія - Канада 3: 1 (15:11, 8:15, 15:12, 15: 7); США - Франція 3: 0 (15: 5, 15:12, 15: 8). 3 серпня : Японія - Канада 3: 2 (11:15, 15:17, 15:11, 15:13, 15:10); Іспанія - Франція 3: 2 (10:15 11:15, 15: 9, 15: 9, 15:12); США - Італія 3: 1 (9:15, 16:14 15:11, 15:13).
Група B [ правити | правити код ]
26 липня: Куба - Нідерланди 3: 1 (15:12, 17:15, 6.15, 15:10); СНД - Алжир 3: 0 (15: 8, 15: 7, 15: 4); Бразилія - Південна Корея 3: 0 (15:13, 16:14 15: 7). 28 липня : Куба - Алжир 3: 0 (15: 4, 15: 2, 15: 3); Бразилія - СНД 3: 1 (15: 6, 15: 7, 9:15, 16:14); Нідерланди - Південна Корея 3: 0 (15: 5, 15: 5, 15: 7). 30 липня : Південна Корея - Алжир 3: 0 (15: 8, 15:11, 15:12); Бразилія - Нідерланди 3: 0 (15:11, 15: 9, 15: 4); Куба - СНД 3: 1 (8:15, 15:10, 15:12, 15: 5). 1 серпня : СНД - Південна Корея 3: 0 (15: 9, 15: 6, 15: 9); Нідерланди - Алжир 3: 0 (15: 2, 15: 5, 15: 4); Бразилія - Куба 3: 1 (15: 6, 15: 8, 12:15, 15: 8). 3 серпня : СНД - Нідерланди 3: 1 (8:15, 15: 9, 17:16, 15:12); Куба - Південна Корея 3: 0 (15: 5, 15: 7, 15: 8); Бразилія - Алжир 3: 0 (15: 8, 15:13, 15: 9).
Класифікаційні матчі [ правити | правити код ]
5 серпня
За 11-е місце [ правити | правити код ]
Франція - Алжир 3: 0 (15: 4, 15: 9, 15: 9)
За 9-е місце [ правити | правити код ]
Південна Корея - Канада 3: 1 (15:10, 12:15, 15:10, 15:10)
Плей-офф [ правити | правити код ]
чвертьфінал [ правити | правити код ]
5 серпня
Нідерланди - Італія 3: 2 (15: 9, 12:15, 8:15, 15: 2, 17:16) Куба - Іспанія 3: 0 (16:14 15: 9, 15: 6)) Бразилія - Японія 3: 0 (15:12, 15: 6, 15:12) США - СНД 3: 1 (12:15, 15:10, 15: 4, 15:11)
Півфінал за 5-8-е місця [ правити | правити код ]
6 серпня
Італія - Іспанія 3: 0 (15: 4, 15:12, 15: 4) Японія - СНД 3: 2 (15: 8, 9:15, 15:13, 12:15, 17:16)
Півфінал за 1-4-е місця [ правити | правити код ]
7 серпня
Нідерланди - Куба 3: 0 (15:11, 15:12, 15: 9) Бразилія - США 3: 1 (12:15, 15: 8, 15: 9, 15:12)
Матч за 7-е місце [ правити | правити код ]
7 серпня
СНД - Іспанія 3: 2 (16:14 12:15, 15: 8, 5:15, 15:12)
Матч за 5-е місце [ правити | правити код ]
7 серпня
Італія - Японія 3: 0 (15: 2, 15: 7, 15:13)
Матч за 3-е місце [ правити | правити код ]
9 серпня
США - Куба 3: 1 (12:15, 15:13, 15: 7, 15:11)
фінал [ правити | правити код ]
9 серпня
Бразилія - Нідерланди 3: 0 (15:12, 15: 8, 15: 4)
Індивідуальні призи [ правити | правити код ]
жінки [ правити | правити код ]
Попередній етап [ правити | правити код ]
Група A [ правити | правити код ]
29 липня: СНД - Іспанія 3: 0 (15: 3, 15: 0, 15: 3); Японія - США 3: 2 (13:15, 15:11, 15:12, 8:15, 15:13). 31 липня : США - СНД 3: 2 (9:15, 17:15, 15:12, 4:15, 15:11); Японія - Іспанія 3: 0 (15: 9, 15: 1, 15: 6). 1 серпня : СНД - Японія 3: 0 (15:13, 15:11, 15:11); США - Іспанія 3: 0 (15: 4, 15: 5, 15:10).
Група B [ правити | правити код ]
29 липня: Бразилія - Нідерланди 3: 1 (15: 9, 15: 3, 11:15, 15: 7); Куба - Китай 3: 1 (13:15, 15:11, 15: 9, 15:11). 31 липня : Нідерланди - Китай 3: 2 (6.15, 15:17, 15: 3, 16:14 15: 6); Куба - Бразилія 3: 1 (15:11, 3:15, 15:13, 15: 9). 1 серпня : Куба - Нідерланди 3: 0 (15:11, 15:11, 15:13); Бразилія - Китай 3: 2 (15: 9, 7:15, 15:11, 14:16, 15:12).
Матч за 7-е місце [ правити | правити код ]
4 серпня
Китай - Іспанія 3: 0 (15: 1, 15: 3, 15: 3)
Плей-офф [ правити | правити код ]
чвертьфінал [ правити | правити код ]
4 серпня
США - Нідерланди 3: 1 (15:11, 11:15, 15: 8, 15: 7) Бразилія - Японія 3: 1 (14:16, 15:13, 15:13, 15: 9)
Матч за 5-е місце [ правити | правити код ]
6 серпня
Японія - Нідерланди 3: 1 (15: 0, 11:15, 15:13, 15:10)
півфінал [ правити | правити код ]
6 серпня
Куба - США 3: 2 (8:15, 15: 9, 6.15, 15: 5, 15:11) СНД - Бразилія 3: 1 (15:10, 13:15, 15: 5, 15: 5)
Матч за 3-е місце [ правити | правити код ]
7 серпня
США - Бразилія 3: 0 (15: 8, 15: 6, 15:13)
фінал [ правити | правити код ]
7 серпня
Куба - СНД 3: 1 (16:14 12:15, 15:12, 15:13)
Індивідуальні призи [ правити | правити код ]
Турнірне становище [ правити | правити код ]
чоловіки [ правити | правити код ]
жінки [ правити | правити код ]
призери [ правити | правити код ]
чоловіки [ правити | правити код ]
Бразилія: Марсело Неграо, Жорже Едсон Бріто, Джовані Гавіо , Паулао (Пауло Сілва), Маурісіо Ліма , Жанелсон Карвальо, Дуглас Кьяротті, Карлао (Антоніо Гувейя), Талмі Олівейра, Пампа (Андре Феррейра). Тандем (Алешандре Самуель), Амаурі Рібейро. Головний тренер - зе Роберто .
Нідерланди: Мартін Теффер, Хенк-Ян Хелд, Рональд Будри, Марко Клок, Рон Зверфер, Авітал Селінджер, Едвін Бенне, Олаф ван дер Мёлен, Петер Бланже, Ян Постума, Мартін ван дер Хорст, Рональд Зодсма. Головний тренер - Арі Селінджер.
США: Карлоне Бріс, Даніель Гринбаум, Нік Беккер, Роберт Ствртлік, Брайан Айві, Стів Тіммонс, Брент Хільярд, Скотт Форчун, Роберт Самуельсон, Джеффрі Сторк, Ерік Сато, Дуглас Парті. Головний тренер - Фредерік Штурм.
жінки [ правити | правити код ]
Куба: Таня Ортіс Кальво , Марленіс Коста Бланко , Мірея Луїс Ернандес , Лілія Іск'єрдо Агірре , Ідальміс Гато Мойя , Раїса О'Фаррілл Боланьос , Регла Белл Маккензі , Регла Торрес Еррера , Норка Латамблет Додіна , Мерседес Кальдерон Мартінес , Ана Ібіс Фернандес Вальє , Магаліс Карвахаль Рівера . Головний тренер - Еухеніо Хорхе Лафіту .
СНД: Валентина Огієнка , Наталя Морозова , Марина Панкова , Олена Батухтіна , Ірина Ільченко , Тетяна Сидоренко , Тетяна Меньшова , Євгенія Артамонова , Галина Лебедєва , Світлана Василевська , Олена Чебукін , Світлана Коритова . Головний тренер - Микола Карполь .
США: Тоня Сандерс, Йоко Зеттерлунд, Кімберлі Оден, Лорі Ендікотт, Пола Вайсхофф, Карен Кемнер, Теммі Лілі, ЕЛАЙН Оден, Джанет Коббс, Тара Крос-Беттл, Лайен Сато, Рут Лоуенсон. Головний тренер - Террі Ліскевич.
№1 Олег Шатунов , №2 Андрій Кузнєцов , №3 Олександр Шадчина , №4 Руслан Оліхвер , №5 Ігор Рунов , №6 Євген Красильников , №7 Юрій Коровянскій , №8 Дмитро Фомін , №11 Костянтин Ушаков , №12 Юрій Чередник , №13 Сергій Горбунов , №15 Павло Шишкін . Головний тренер - В'ячеслав Платонов .